Omdat de voorraad fossiele brandstoffen, olie en gas, langzaam maar zeker slinkt, is het ontzettend belangrijk om nieuwe, duurzame, milieubesparende energiebronnen te ontwikkelen. Windenergie, zonne-energie en biomassa zijn daar bekende voorbeelden van. Maar je moet natuurlijk ook proberen zo lang mogelijk met de bestaande voorraad te doen door het zoeken naar besparingen op het huidige verbruik.
HRe-ketel
De HRe-ketel of Micro-WKK levert zo’n belangrijke besparing. Samen met moederorganisatie Eneco en ENATEC helpen we mee aan de ontwikkeling van de HRe-ketel. Verder stimuleren, installeren en onderhouden wij zonne-energiesystemen, warmtepompen en warmte-terugwinninginstallaties. Ook in het kader van een veilige en gezonde leefomgeving nemen we onze verantwoording.
Veilige en gezonde leefomgeving
De afgelopen jaren zijn wij ook zeer intensief betrokken geweest bij het oplossen van de problematiek rondom open geisers en overige open verbrandingstoestellen. In deze periode hebben wij veel ervaring opgedaan en kunnen dit met referenties onderbouwen. Van korte termijn (elektrische oplossing met lage investering) tot langdurige duurzame oplossingen (collectieve warm tapwatersystemen met eventueel inbreng van duurzame (zonne)energie) kunnen wij adviseren, monteren en indien gewenst voor u financieren en exploiteren. Dus ook in het kader van een veilige en gezonde leefomgeving nemen we onze verantwoording.